Exkurze do pivovaru

Darujte dárkový poukaz

V našem e – shopu koupíte dárkový poukaz na exkurzi pivovarem s platností 12 měsíců. e-shop

Podmínky pro vstup osob do vnitřních a venkovních prostor pivovarů skupiny Pivovary Lobkowicz Group,a.s

Návštěvník pivovaru skupiny Pivovary Lobkowicz Group, a.s. – účastník exkurze je před vstupem do pivovaru povinen doložit svoji bezinfekčnost v souladu s platným opatřením Ministerstva zdravotnictví ČR.

Organizátor exkurze neumožní vstup do vnitřních a vnějších prostor pivovaru osobám bez ochranného prostředku dýchacích cest (nos, ústa), kterým je respirátor nebo obdobný prostředek (vždy bez výdechového ventilu) naplňující minimálně všechny technické podmínky a požadavky pro výrobek, včetně filtrační účinnosti alespoň 94 % dle příslušných norem, s výjimkami pro tento typ prostředku stanovenými mimořádným opatřením Ministerstva zdravotnictví, které upravuje povinnost užití ochranného prostředku dýchacích cest.

Organizátor exkurze si vyhrazuje právo podmínky pro vstup do prostor pivovaru za účelem exkurzí měnit, nebo zrušit na základě vývoje epidemiologické situace a aktuálního opatření Ministerstva zdravotnictví ČR.

Chcete se dozvědět víc o výrobě piva Platan? Přijďte na exkurzi do Pivovaru Protivín. Poznejte jižní Čechy, malebnou krajinu rybníků a dobrého piva s tradicí sahající nejméně do 16. století.

Rezervace na čísle
+420 775937767

Exkurzi je nutné dohodnout předem, minimálně 5 pracovních dnů před termínem exkurze. Prohlídku pivovaru je možné uskutečnit v pracovních dnech v době od 8.00 do 15.00 hodin. Při vstupu do pivovaru je nutné předložit jmenný seznam všech účastníků exkurze. Výklad zajišťujeme pouze v českém jazyce, proto je nutné si případně zajistit vlastního tlumočníka

Vstupenky

Dospělí 150 Kč

Děti      50 Kč

Cena je uváděná v Kč za osobu včetně 21 % DPH. Maximální počet účastníků je 20 osob.  Skupina s počtem dospělých osob menším než 5 musí uhradit cenu ve výši 750 Kč s DPH. Platba pouze v hotovosti.

Je vám více než 18 let?

Potvrďte prosím, že je vám více než 18 let.